Andropharma Tabletid Peenise Suurendamiseks

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11.63

34.90

Laos

Kogus:

Tootekood: D-202557 Kategooriad: ,

Toode

Andropharma Tabletid Peenise Suurendamiseks

Andropharma on arstide poolt välja töötatud ja meestele mõeldud looduslikest koostisosadest ja vitamiinidest koosnev toidulisand.

Peenise pikendamiseks

  • Andropharma tabletid on mõeldud tulemuste kiirendamiseks kui oled läbimas peenise suurendamise treeningut (kasutades peenisepumpa või venitusseadet). Andropharma toidulisand sisaldab õiges koguses tsinki ja B3 vitamiini, mis kiirendab rakkude uuenemist. Lisaks on keha stimuleeritud tootmaks rohkem testosterooni, mis on samuti protsessiks oluline. Kõik see aitab peenisel kiiremini uusi rakkusid ja kudesid kasvatada

Hoida pikemalt erektsiooni

  • Andropharma toidulisand aitab suurendada sugutungi tänu testosterooni näärmete stimulatsioonile. See on võtme elemendiks meeste seksuaalsuse arenemisel. Stimuleerides meestel genitaalide kasvu, kasvatades sperma tootlikkust ja märgatavalt suurendades sugutungi.

Hoida ära erektsiooni probleeme

  • Üks erektsiooni puudulikkuse pemisi põhjuseid on halb verevarustus ja vere tsirkulatsioon peenises. Andropharma toidulisand suurendab verevarustust ja seega vähendab erektsiooni probleemidega kaasnevaid riske.

Koostisosad:

Peamised koostisained on Tribulus terrestris, hõlmikpuu biloba, ženšenn, must pipar, tsink, vitamiin B3 ja L-arginiin. Tribulus terrestris stimuleerib testosterooni taseme ja libiido tõusu. Ginkgo biloba ja ženšenn vaskularisatsiooniks ja verevoolu suurendamiseks, mis aitab parandada erektsiooni ja suurendada sugutungi. Must pipar stimuleerib ainevahetust ja parandab toitainete imendumist. Tsink, vitamiin B3 ja L-arginiini aitab raku jagunemist, kasvu ja parandamist.

Soovitatav kogus treeningu ajal on 1 tablett päevas vähemalt 30 päeva jooksul. Karbis 30 tabletti.