Koolitusi viib läbi Tantra terapeut Kristiina – Tantra on põnev ja avastuste rohke tee, mis suurendab minus ja mind ümbritsevates inimestes armastust, vabadust ja õnne! Tantramassaaži seansid, koolitused, nõustamised, Tantra õhtud – on minu jaoks võimalus jagada armastust, elutarkust ja enda kogemusi.

Tantra on oma olemusest ühtekuuluvus, vabadus, armastus, lähedus, kohalolek, austus, ausus, usaldus, avatus, intiimsus, tänulikkus ja puhas rõõm.Teise ära kuulamine, oma käe ulatamine, selleks et teine saaks lõdvestuda, usaldada, ennast avada, vabaneda füüsilistest ja emotsionaalsetest blokkidest, kogeda seni kogematut, muutuda vabamaks, rõõmsamaks ja armastavamaks!

muuda vaadet:

Vaata: 48 96 Kõik

  • Video lühitutvustus: https://drive.google.com/file/d/1xekpmmVfSl-JC_dFx-S92uE9PKqt0nQJ/view Peale ostu sooritamist saadame e-maili aadressile lingi ja paroolid video vaatamiseks.

  • [youtube video_id="0AbWumgNHRM" placeholder="no" ] Peale ostu sooritamist saadame e-maili aadressile lingi ja paroolid täispika video vaatamiseks.

  • Koolitus on 1 tund 37 minutit pikk NB! Koolitusega saab kaasa Wildberry sekspoe sooduskoodi Saadame sulle videokoolituse 24 tunni jooksul peale koolituse eest tasumist! https://www.youtube.com/watch?v=JLHCPREP7BQ

  • Koolitus on valminud koostöös Wildberry erootikapoega ja mõeldud kuni 10 osavõtjale. Juhul kui osalejaid on rohkem, palume tingimused eelnevalt kooskõlastada koolitajaga. Pärast koolituse eest tasumist võtab koolitaja teiega personaalselt ühendust ja lepib kokku sobiva aja. Kui teil on soov teha koolitus kindlal kuupäeval, siis on mõistlik see meiega üle täpsustada enne ostu sooritamist.

  • Pärast koolituse eest tasumist võtab koolitaja teiega personaalselt ühendust ja lepib kokku sobiva aja. Koolitusele on soovitav võta kaasa pudel vett ning mitte tulla tühja kõhuga. Koolitus kestab 3 tundi. Koolitus toimub eesti, vene või inglise keeles. Koolitusel osaleb soovi korral elusmodell  

  • Huvi korral võtke meiega maili teel ühendust ja lepime tingimustes täpsemalt kokku. Koolituse hind on kokkuleppel, sõltuvalt asukohast ja grupi suurusest.

  • Kingi endale või sõbrannale vahva ja kasulik Lingam massaaži koolitus! Huvi korral võtke meiega maili teel ühendust ja lepime tingimustes täpsemalt kokku. Koolituse hind on kokkuleppel, sõltuvalt asukohast ja grupi suurusest.