MAKSEVIISID

Pangalink  

Läbi pangalingi saavad oma tellimuse eest tasuda turvaliselt kõik Swedbanki, COOP, LHV, SEB, Luminor, Citadele ja Revolut panga kliendid. Enne tellimuse esitamist ärge unustage valida sobiva panga ikooni. Pärast makse sooritamist ärge unustage vajutada “tagasi kaupmehe juurde” nuppu.

Pangaülekanne 

Hea võimalus kõikidele teiste Eesti pankade klientidele. Saadame koheselt peale tellimuse esitamist arve Sinu e-posti aadressile, et saaksid selle alusel tasuda oma internetipangas või pangakontoris. Tasumisel märgi makse selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Pangakaart

Meie e-poes saab tasuda turvalisi interneti kaardimakseid vahendava EveryPay platvormil Visa ning MasterCard deebet ja krediitkaartidega. Kaart peab olema internetimakseteks avatud ning liidetud turvaliste internetiostude programmiga. 

PayPal

       PayPal on globaalne maksevahend, mis võimaldab teha online-makseid kiirelt ja turvaliselt.  

ESTO järelmaks

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.  Järelmaksuga on võimalik taotleda alates 36€ ostust

Sooduskood

Soodustuse rakendamiseks sisesta ostukorvis väljale „Sooduskood“ oma unikaalne kood. Sooduskoode jagame meie uudiskirjaga liitunutele