We Vibe Sync

Kuumakse al. 7.71

145.00

Tühjenda

Kogus:

Tootekood: pole saadaval Kategooriad: ,

Toode

We Vibe Sync

Maailma võimsaim paaridele suunatud vibraator. Kiire laadimine ja kahe aastane garantii. Muudetav kuju vastavalt Sinu kehaehitusele. Haara enda kätte kontroll koos uue eksklusiivse We Connect juhtimisega.

Kuidas see töötab?

We-Vibe Sync on disainitud nautimaks koos partneriga. See on kompaktne ja mõeldud G-punkti ja kliitori üheaegseks stimulatsiooniks. See on valmistatud kehasõbralikust silikoonist.

  • Määri We-Vibe Sync kokku vee baasil libestiga
  • Reguleeri seadet vastavalt oma soovile
  • Naudi seksi koos partneriga oma lemmik poosis ja tunnetage erutavaid vibratsioone

Sync pakub

Stimulatsioon nii mehele kui naisele seksi ajal koos võimsa vibratsiooniga, mis stimuleerivad naise G-punkti ja kliitorit. We Vibe Sync’i kuju on muudetav vastavalt Sinu keha kujule, seega saad tunda vibratsioone just sealt kus sa soovid.

Juhtpuldiga saad muuta vibratsiooni rütmi ja tugevust hetkega. Pult töötab kuni 3 meetri kauguselt. Nutitelefoni äpp We-Connect lubab Sul ühenduses olla ja mängida kust iganes.

  • 100% veekindel, mis lubab Sul mängida duši all või vannis
  • Taaslaetav
  • USB laadimine. Laeb täis 2 tunniga, mis lubab 90min mänguaega

Beat Mode ja Touch Mode

Laadi all tasuta We-Connect äpp ja saad rohkem Sync funktsioone, mida kasutada koos nutiseadmega. Tasuta We-Connect äpp lubab Sul mängida ja juhtida määramata kauguselt. Beat Mode võimaldab Sync´il vibreerida Sinu lemmik muusikaga ühes rütmis. Touch Mode lubab reaalajas kontrolli seadme üle ja võimaldab teha endale meelepäraseid vibratsiooni rütme.

 

Lisainfo

Värv

Helesinine, Lilla