Toidulisand Peenise Sirgendamiseks

29.95

Toidulisand üksi ei aita sirgema peenise saamisel vaid on toetavaks lisandiks tavatoidule. Peenise sirgendamisel soovitame kasutada peenise venitusseadet.

Laos

Kogus:

Tootekood: D-202560 Kategooria:

Toode

Abi kõveruse ja valu vähendamisel

Toidulisandis sisalduvad antioksüdandid ja põletikuvastased koostisosad aitavad leevendada survet ja valu ning teatud juhtudel ka peenise kõverust. Kui aga toidulisand kombineerida koos peenise venitusseadme kasutamisega, siis on tulemused veelgi paremad.

Vereringluse ja ainevahetuse parandamine

Toidulisandis sisalduvad koostisosad  (eriti kaneel) soodustab keha vereringet ja ainevahetusprotsesse ning aitab võidelda väsimuse vastu. Lisaks tugevdab kaneel närvisüsteemi ja leevendab stressi. Hea verevarustus, kõrge energiatase, elujõud ning stressi puudumine on samuti väga olulised märksõnad peenise korrektseks toimimiseks ja erektsiooniks.

Üldine positiivne mõju

Tasub märkimist, et Andropharma Curvature toidulisandi koostisosadel on positiivne mõju kogu kehale. Meeste seksuaaltervise oluline aspekt on sugutung ehk libiido ja sperma kvaliteet. Mõned toidulisandi komponendid nagu E-vitamiin ja karnitiin on positiivse mõjuga testosterooni taseme suuredamisel ja sperma kvaliteedi tõstmisel ning seega oluline meeste üldise seksuaalsuse parandamisel.

Pakis sisaldub 30 tabletti