Silikoonist Anaalkett 23cm

11.90

Laos

Kogus:

Tootekood: D-234779 Kategooriad: ,

Toode

Silikoonist Anaalkett 23cm

Sujuva järkjärgulise kujuga on meie Black&Silver™ Korg Beads™ ideaalne valik algajatele, kes soovivad avastada anaalse mängu võlusid.

Miks valida Black&Silver™ anaalkett? Pakume 4 eksklusiivset põhjust, mis panevad teid otsima neid siidiselt pehmeid anaalkuule.

Kehasõbralik silikoon. Unisex: seadet saavad kasutada kõik sooidendid. Täiuslikult sobilik kasutamiseks vees. Ideaalne algajatele ja anaaltreeninguks. Black&Silver™ Korg Beads™ – väga rahuldustpakkuv anaalmängu algus!

Mõõdud: 23 cm pikkus x 1,2 cm läbimõõt Black&Silver™ anaalkett on täiuslik anaalmängu jaoks: Anaalkuulide komplektil on ühtlane struktuur ja sile silikoonpind. 5 elemendiga Black&Silver™ Korg Beads™ on ideaalne kaaslane anaaltreeninguks.

Black&Silver™ Korg Beads™ on äärmiselt painduv ja seetõttu kohandub suurepäraselt teie keha kontuuridega. Praktiline klambriline alus teeb kasutamise lihtsaks ja tagab ohutu naudingu. Tänu mängulisele välimusele sobivad need eriti hästi algajatele anaaltreeningus alustamiseks.

Millised on teiste anaalmänguasjade eelised?

Lisaks mitmekülgsetele struktuuridele ja disainidele pakuvad Black&Silver™ Korg Beads™ siledat tunnet. Kehasõbraliku silikooni sile pind on äärmiselt hügieeniline ja kergesti puhastatav, kuna kuule kasutatakse anaalselt, soovitatakse põhjalikku desinfitseerimist spetsiaalse puhastusaine abil enne ja pärast iga kasutuskorda. Koostis sobib ideaalselt materjaliga. Anaalmängudes on soovitatav kasutada ka libestit

PUHASTAMINE

Puhastage mänguasi enne ja pärast igat kasutuskorda põhjalikult sooja vee ja lõhnastamata seebiga.

HOIUSTAMINE

Hoidke Black&Silver™ Korg Beads™ mänguasja tolmuvabas kohas ja hoidke seda eemal teistest materjalidest valmistatud mänguasjadest. Vältige otsest päikesevalgust.

KASUTAMISNÕUANDED

Black&Silver™ Korg Beads™ soovitab kõigi silikoonist toodete lihtsaks ja sujuvaks sisestamiseks kasutada veebaasilisi libesteid. Ärge kasutage ühegi silikoonist toote puhul silikoonipõhiseid libesteid, õlisid ega kreeme, kuna need võivad kahjustada toote materjali ning piirata selle jõudlust ja eluiga.