Soodus!

Realistlik Blond Banger Babe Seksnukk Jessica

Kuumakse al. 42.28

1,990.00 1,390.00

Tarneaeg orienteeruvalt 5 tööpäeva.

Kogus:

Tootekood: 8713221820730 Kategooria:

Toode

Realistlik Banger Babe Blond Seksnukk Jessica

Mõõdud: Pikkus 160 cm, Jalanumber 36 EU, riiete mõõdud XXS – EU 32, Büst 76 cm, vöö ümbermõõt 51 cm, puusad 83 cm, vaginaal sügavus 18 cm, anaal sügavus 18 cm, oraal sügavus 15 cm.

Jessica on elusuuruses seksnukk, mis on valmistatud parimast TPE materjalist. Sisemuseks on terasest skelett parimaks painduvuseks ja vabalt seisvaks kasutuseks, nuku saab panna soovitud poose võtma. Kõikidel nukkudel on realistlik oraal, vaginaal ja anaal tekstureeritud õõnsused, mida saab soovi korral jahutada või soojendada. Kasutatud on väga vastupidavaid detaile ja nukk on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Komplektis on vallatud pesud, S8 lelude puhastaja, S8 siidine libesti, S8 värskendamiseks mõeldud pulber, valged kindad nuku liigutamiseks/käsitlemiseks, tagavara sõrmeküüned, USB-st laetav ja nuku avauste soojendamiseks mõeldud sau, puhastus niisutaja, juuksehari ja inglise keelne põhjalik hooldusjuhend.

NB! nukk on tänu oma suurusele pakendatud diskreetsesse kartong pakendisse ja saadetakse kohale Itella kulleriga. Pakendi järgi ei ole võimalik tuvastada selle sisemust.