Miks Seksinukk On Parem Kui Päris Kohting

Miks Seksinukk On Parem Kui Päris Kohting

  1. Seks on garanteeritud

On sul kunagi olnud perfektselt läinud kohtingut aga õhtu lõppedes on sul peenis ikkagi enda pihus?

Reaalsus on see, et kohtingud on mõeldud teineteise paremini tundmaõppimiseks ja enamus esimesi kohtinguid ei lõppe linade vahel. See võib aga olla frustreeriv, sest meil kõigil on ju seksuaalsed vajadused. Parem ära kiirusta oma kohtingukaaslasega kui sa tunned, et ta pole veel valmis. Vali parem kindlaks kaaslaseks seksinukk, kes on alati valmis.

  1. Uued partnerid on ebaausad

Tutvumiskuulutused on enamjaolt võltsid ja igaüks üritab näidata ennast paremas valguses. Samuti ei ole harv juhus kui valetatakse ka enda perekonnaseisuse kohta. Seksinukul ei ole aga midagi varjata ja ta ei valeta kunagi! Seega kui sa oled tundlik suhe alguses oleva ebamugavustunde suhtes kui sa oma partnerit veel hästi ei tunne, siis seksinukk saab pakkuda sulle ausat asendust.

  1. Seksinukk ei kahtle kunagi

Paljud, kes on olnud suhtes ja haiget saanud võivad olla uude suhtesse sisenemisel umbusklikud ja kinnised ning ei ole valmis ennast uuteks suheteks kergelt avama. Seksinukud on aga alati valmis sind kuulama, nad ei hinda sind ega kahtle milleski. Ei ole haruldus, et mõne mehe suhe enda seksinukuga on palju harmoonilisem kui päris partneriga.

  1. Sa ei pea mängima arvamismänge

Seksinukuga jäävad ära küsimused – kes maksab restorani arve? Kui kaua peaks ootama, et oleks õige aeg jälle talle helistada? Kas peaks alati avama talle ukse jne.

Tutvumine võib olla segadust tekitav ja igale küsimusele ei olegi ühest vastust. Kui ka sinus tekitab uute tutvuste sobitamine ärevust ja ebamugavust, siis seksinukuga kohtingul puuduvad igasugused reeglid.

  1. Seksinukud on võimelised armastama

Suhe sinu seksinukuga on üldiselt ühesuunaline. Ei ole aga võimatu, et tunned seksinukuga koos olles sarnast armastust tema vastu nagu päris inimese suhtes.

  1. Seksinukud ei hinda ega sildista sind

Seksinukul ei ole oma arvamust sinu välimuse või käitumise kohta. Neile sobivad kõik sinu veidrused ja nad on alati valmis uuteks seiklusteks. Kõik mis sa teed on nende jaoks OK!

 

Vaata Wildberry e-poes müüdavaid seksnukke