Kas Orgasm Aitab Tõesti Paremini Magada?

Kas Orgasm Aitab Tõesti Paremini Magada?

Kas teadsite, et on orgasmi saamine enne enne ööunne jäämist on tervisele kasulik? Jah tõepoolest, on teaduslikult tõestatud, et orgasm vahetult enne magama jäämist aitab paremini magada ja seega olla ka tervem.

Une puudus ja kehva kvaliteet on aina kasvav probleem tänu nutiseadmetele ja kiirele elutempole. Meile meeldib uhkustada kui palju kohvi me päeva jooksul tarbime kompenseerimaks vähest uneaega kuigi uurimused on näidanud, et kvaliteetse une puudumine võib viia erinevate mentaalsete ja füüsiliste terviseprobleemideni.

Saades orgasmi enne uinumist vabaneb kehas oksütotsiin, mis vähendab stressihormoonide taset. Lisaks tõuseb serotoniini ehk õnnehormooni tase ja prolaktiini tase, mis teeb sind rahulikuks ja uniseks.

Naiste puhul tõuseb peale orgasmi österogeenide ehk naissuguhormoonide tase ja uurimuste kohaselt on märgatud seal sidet parema REM unetsükli saavutamisel, mis annab Sulle kvaliteetsema une ja väljapuhanud tunde hommikuks. Meeste puhul tõuseb prolaktiini tase, mis tekitab intensiivset unisust peale orgasmi.

See kõik oleks juba nagu veenev argumet igaõhtuseks orgasmiks aga reaalsus on paraku vahel teistsugune. Üleväsimus, stress, keerulised suhted või püsiva partneri puudumine on ainult mõned näited, mis takistavad meil kvaliteetset seksuaalelu elada. Siiski ei pea olema see takistuseks, sest hea vibraator või masturbaator, ning mõned tilgad kvaliteetset libestit aitavad kiirelt probleemile lahenduse leida, olgu siis soolo sessioonil või partneriga koos nautides.

Pole oluline kuidas sa seda teed aga orgasm enne uinumist aitab sul magada paremini ja pikemalt. Hommikune hea tuju ja rõõmus meel on lihtsalt imeline boonus!