Libesti Kasutamise Vajalikkusest

Libesti Kasutamise Vajalikkusest

Libesti kasutamine ei ole paljudele veel harjumuseks saanud. Üritame käesoleva blogi postituse abil seda natukene muuta. Järgnevad kuus põhjust, miks võiks head libestit vaja minna:

1. Vagiina omadus ennast loomulikul teel niisutada võib iga naise puhul suurel määral erineda, samuti mängib siin olulist rolli kuu tsükkel kus hormoonide tase on erinev. Hea lubrikant saab seda viga parandada ja anda mõnusalt libeda tunde, mida me kõik armastame.

2. Libesti aitab lihtsamini vahekorda alustada erinevatel viisidel. On olemsa jahutava ja soojendava efektiga libesteid, mis aitavad eelmängule kaasa täiesti uuel viisil.

3. Sekslelud ja libestid käivad alati käsikäes. Meestele mõeldud masturbaatoreid ei oleks mõeldav ilma libestita kasutada. Peeniserõngaste ja vibraatorite kasutamine on libesti abil kordades nauditavam tegevus.

4. Kondoomide kasutamine muutub palju mugavamaks. Reeglina on kondoomid juba eelnevalt libestatud aga kui oled ka eraldi libestit lisanud, siis ilmselt tead kui mõnusaks ja vähem nahka ärritavaks vahekord kujuneb.

5. Libesti abil muutuvad kähkukad nauditavamaks, sest tegevusega saab kiiremalt pihta hakata, isegi kui Su keha ei ole veel valmisolekut andnud.

6. Anaalseks ei oleks mõeldav ilma spetsiaalse libestita. Korralik anaallibesti annab selle ekstra libeduse on paljudele ainukeseks võimaluseks anaalseksi täielikult nautida.