Vibraator vs. Dildo: Kumba Ma Peaksin Eelistama?

Vibraator vs. Dildo: Kumba Ma Peaksin Eelistama?

See küsimus võib tihti esile kerkida eriti esmakordsetel ostjatel. Tahaksime muidugi öelda, et ostke mõlemad! Aga see ei ole paraku kõigile taskukohane ja Sa ise tunned  oma keha paremini, seega vaatame mida kumbki teha suudab Sinu heaks teha ja seejärel saad teha enda otsuse.

Kliitori stimulatsioonrelistlik dildo

Kui Sa oled üks neist kellel on raske orgasmini jõuda tavalise seksi käigus, siis kliitorit stimuleeriv vibraator aitab Sul orgasmini jõuda palju kiiremini ja lihtsamalt. Meie valikus on palju väikesemõõdulisi stimulaatoreid nagu näiteks Fifty Shades of Grey kliitoristimulaator.

Uuema generatsiooni kliitoristimulaatorid nagu Womanizer W500 ja soodsama hinnaklassi Satisfyer Pro 2 kasutavad stimulatsiooniks kontaktivaba suruõhutehnoloogiat. See on tõesti vapustav ja millegagi võrreldamatu tunne ning uuringu kohaselt 95% naistest kogevad seeläbi orgasme!

Ei tasu muidugi dildosid päris maha kanda kui me räägime kliitoristimulatsioonist, ses paljudel neist on ka vibratsiooni võimalus nagu näiteks sellel realistlikul silikoonist dildol. See on hea lahendus kui Sul on väga tundlik kliitor ja Sa eelistad pehmemaid materjale selle puudutamiseks.

G-punkti stimulatsioon 

Valikus on palju G-punktile suunatud vibraatoreid. Kui Sa ei ole veel leidnud enda G-punkti, siis anatoomiliselt sobivad vibraatorid aitavad seda vaevata teha. G-punkti vibraatorid on kergelt kaardus otsaga, mis stimuleerivad vagiina ülemises seinas olevaid tundlikke punkte. Parimaks näiteks on Ovo täiuslik G-punkti vibraator

On olemas ka klaasist G-punkti stimulaatoreid, mis võimaldavad Sul eksperimenteerida külma ja kuuma temperatuuri aistingutega, vastavalt vibraatorit enne kasutamist kuumutades või jahutades.

Vibraatorid ei ole aga ainsad G-punkti mõnumasinad. Valikus on mitmeid G-punkti dildosid, millel on sarnane kergelt kumer ots. On paljusid, kes isegi eelistavad hea dildo pehmet tekstuuri G-punkti vastas rohkem kui vibratsiooni.

Anaal- ja eesnäärme stimulatsioonsilikoonist anaallelu

Anaalmängud on aja jooksul järjest populaarsust ja teadlikkust kogunud. Siin osas jagunevad leerid jällegi kaheks ja leidub nii motoriseeritud anaalvibraatoreid kui pehmeid silikoonist dildosid. Raske on siin jällegi ühte või teist eelistada, küll aga peaks silmas pidama vibraatori või dildo mõõtmeid vastavalt oma kogemustele. Ei tasu ka unustada, et  eriti esmastel sammudel on kindlasti abiks spetsiaalseid anaallibestid. Eesnäärme stimulatsiooniks eelistavad aga kasutajad üldiselt  vibreerivaid anaalstimulaatoreid

Partneritevaheline mäng

Siin on kindlalt ülekaalus spetsiaalselt paaridele disainitud vibraatorid. Kuulsam neist kindlasti puldiga juhitav Wevibe  ja tema erinevad mudelid. Sellest saavad rõõmu tunda nii mees kui naine. Tegemist on tõesti müügihitiga ja ainult positiivset tagasisidet saanud seksleluga. Vibraatori eelis tuleb siin ka selgelt esile kuna reeglina on nendes vibraatorites mitu sisse ehitatud mootorit, mis suunavad tähelepanu mõlemale partnerile.WE-VIBE CLASSIC vibraator

Kokkuvõtteks

Meie soovituseks on siiski võimalusel soetada nii korralik vibraator kui ka dildo, sest hea seksi võtmesõnaks on vaheldus ja uued kogemused ning selles osas saame Sulle kindlasti abiks olla pakkudes oma tootevalikus võimalusi nii algajatele kui edasijõudnutele. Ole julge katsetamisel, sest nagu meie slogan ütleb – elu on nauding 😉

Wildberry