Kuidas teha maailma parimat suuseksi naistele

Kuidas teha maailma parimat suuseksi naistele – 10 nõuannet

Kui suuseksist juttu tuleb, siis käib see ikka enamasti meeste ümber aga kuhu jäävad siis naised? Naised naudivad suuseksi täpselt sama palju nagu mehedki. Aga see nõuab pisut vilumust, eriti kui soovid, et partner lõpetaks orgasmiga.

Kuidas teha talle maailma parimat suuseksi

  1. Leia tema mugavustsoon. Võib olla on ta pinges. Eriti kui tegemist on uue partneriga ja kellegi võõras pea on tema jalgevahel, siis ei saa seda talle just pahaks panna. Seega on esmatähtis, et mõne hea nalja või julgustava kommentaariga saaks esmalt pinged eemaldatud.
  2. Leia suuseksiks parim asend. Ilmselt on ta varasemalt masturbeerinud, seega ta teab milline asend on talle nauditavam. Avatud jalgade asend ja padi tagumiku all võib olla kindla peale minek.
  3. Õrrita teda. Sa ei pea hakkama kohe asja kallale. Võta aega ja tee keelega väike eelmäng. Näksi, limpsi ja suudle reite sisekülgi, liikudes aeglaselt vagiina poole.
  4. Kuula ta keha. Tasub tähelepanelik olla kuidas ta keha reageerib Sinu liigutustele. Seda saad teha kui jälgid tema hingamist ja kuidas ta puusasid liigutab. Seda tehes teed kiirelt vahet, mis talle rohkem või vähem meeldib.
  5. Kasuta sekslelusid. Sa ei pea seda küll kohe alguses tegema. Soovitavalt võiks enne õppida keele ja sõrmedega töö selgeks ja siis liikuda edasi. Kasutades vibraatorit on kindel viis lõpetada orgasmiga. Keskmiselt läheb naistel 15-20 minutit aega, et suuseksi käigus orgasm saada. Kui sa soovid seda aega kiirendada, siis on sekslelud kindlasti õige valik.
  6. Tee seda kui Sa ka ise seda naudid. Kui Sulle suuseksi teha ei meeldi, siis parem ära seda üritagi. Kehvalt tehtud asjadega on nii nagu elus ikka – need oleks võinud parem olemata olla.
  7. Kasuta oma sõrmi. Keelega töötades saad samal ajal sõrmed tema sisse lükata või stimuleerida samaaegselt anust. Sõrmad on ka hea valik keelele natuke puhkuse andmiseks.
  8. Kasuta oma keelt. Unusta ära mida sõbrad või pornofilmid Sulle õpetanud on. Iga naine on erinev ja naudib erinevaid asju. Mõnele meeldib küljelt-küljele, samal ajal kui teisele üles-alla liigutused. Seega proovi erinevaid tehnikaid ja jälgi tema reaktsiooni kui soovid saavutada parimat tulemust.
  9. Ära unusta anust. Paljud inimesed unustavad selle salajase koha aga mitte Sina! Mitte pärast selle blogi postituse lugemist! Stimuleeri seda sõrmega ja lükka sõrm õrnalt sisse, soovitavalt kasuta enne ka sobivat libestit.
  10. Tutvu ennem naise suguelundite ehitusega. Kui Sa ei tea kus asub kliitor, siis guugelda seda enne kui sa oma keele sinna alla pistad. Tutvu vagiina ülesehitusega enne kui Sa hakkad suuseksiga tegelema.

 Kasuta neid kümmet nõuannet pidepunktidena kui asi läheb tegemiseks. Suuseks naisele ei ole lihtne aga koos praktiseerimisega tulevad ka tulemused.