Elektroseks

Elektroseks – see on shokeerivalt lõbus!

Elektroseks – kasutades elektrivoolu seksuaalseks stimulatsiooniks – ei ole midagi uut BDSM kogukondades aga kogub juba ka tuntust ja on kasutuses laialdasemas ringkonnas.

Elektrostimulatsioon on tõepoolest nii eriline tunne, et võib viia Sind orgasmini. Kuigi elektrivool kõlab pisut hirmsana, siis tegelikult meie kehad kasutavad pidevalt elektrilisi impulsse, et saata informatsiooni närvidest ajju ja vastupidi. Tänu elektriimpulssidele on meil üldse võimalik midagi tunda ja eriti veel naudingut. Elektroseks tähendab elektrilisi impulsse, mis on suunatud teatud kehaosadele – antud juhul genitaalidele.

Kuidas see töötab?

Elektroodid stimuleerivad närvilõpmeid meie naha all, mis muudavad nad rohkem erksaks ja lõpptulemusena rohkm tundlikuks ükskõik millise stimulatsiooni suhtes. Lisaks tekitab elektristimulatsioon rohkem verevarustust antud piirkonda. Koos õige annuse stimulatsiooniga super tundlikele närvilõpmetele meie genitaalides, võimaldab elektroseks orgasmi saamist sarnaselt tavalistele seksleludele. Tasub ka märkimist, et voolutugevus mis genitaale läbib on väga madal ja tervisele ohutu. Voolutugevust on võimalik reegina seadmes reguleerida vastavalt soovile. Vaata lähemalt ka Mystim elektroseksi seadmeid tootva ettevõtte tutvustavat videod:

Mänguasjad ja turvalisus

Kui oled huvitatud elektroseksiga tutvumisest, siis on mõned elementaarsed turvanõuded mida tasub siiski meeles pidada. Elektroseks ei ole mõeldud rasedatele ja südamestimulaatoriga inimestele, samuti ärritunud või katkise naha korral. Nagu iga lelektriseadme puhul ära kasuta neid vee ligidal. Vee baasil libesteid on OK kasutada aga silikooni baasil mitte, sest silikoon on isoleeriv koostisosa.

Vaata lähemalt Mystim elektrostimulatsiooniga vibraatorite tutvustust:

Vaata lähemalt Wildberry BDSM tooteid ->