Bathmate Hydromax peenisepumbad

Bathmate Hydromax peenisepumbad

Bathmate Hydromax peenisepumbad aitavad sul saavutada suurema peenise nii pikkuses kui ümbermõõdult. Lisaks on võimalikud ka jäädavalt suurenenud mõõtmed kui oled kasutuses järjekindel, samuti on võimalik vabaneda erektsiooni probleemidest ja mõnel juhul ka enneaegsest seemnepurskest.

Hiljuti Wildberry e-poodi müügile saabunud uued Bathmate pumbad on saanud palju tähelepanu meestelt üle kogu maailma. Selle pumba tootjad on nimetanud seda üheks efektiivsemaks peenise suurendamise meetodiks, mida saadab lausa 95% edu.

Mis on Bathmate Hydromax?        Bathmate

Bathmate Hydropump on kahjutu ja valutu võimalus peenisele pikkuse ja jämeduse lisamiseks. Pump võimaldab seda toimetust teha privaatselt ja mugavalt kodust lahkumata. Reaalsed tulemused on näha juba pärast 15min kasutamist ning on mõnusaks üllatuseks sinu partnerile. Arusaadavalt ei ole see tulemus jäädav kui aga pumpa kasutada regulaarselt vähemalt 3 korda nädalas 4 kuu jooksul on tootja sõnul ka püsivad mõõdud suurenenud. Seda tõestavad ka väga paljud positiivsed postitused interneti foorumites ja kasutaja toote ülevaadetes. Sisuliselt on tegemist sarnaselt jõusaali treeningule kaasneva lihasmassi kasvuga, mis samuti tuleb raske tööga aga on saavutatav igaühel.

Kõik Batmate Hydropumbad on valmistatud meditsiinilisel tasemel kehasõbralikest materjalidest ja läbinud Aspeni nimelise kliiniku dermatoloogilised testid ning nende spetsialistid on nimetanud need pumbad tervisele täiesti kahjutuks.

Kas Bathmate pumpa on lihtne kasutada?

Täida pump veega, pane peenis selle sisse ja vajuta teda alla paar korda. Nii lihtne ongi! Seal ei ole midagi, mis võiks minna valetsi ei mingeid keerulisi mehanisme. Peenise kuju ja pikkus pole oluline, küll aga on soovitatav valida enda algmõõdule sobilik pump, et tulemused ja kasutusmugavus oleks veelgi paremad. Selleks, et pumpa eemaldada tuleb vajutada nuppu selle ülemises osas. Lihtne?

Kõige mõnusam on kindlasti peenisepumpa kasutada vannis, selle puudumisel või inimestel, kes ei taha liigselt aega kulutada on sama efektiivne kasutada seda ka duši all. Aja kokkuhoiu mõttes soovitame lisaks soetada ka spetsiaalsed rakmed, mida kasutades saab ka samaaegselt tegeleda ka enda pesemisega.

Illustreerimaks Bathmate Hydromaxi kasutamise lihtsust klõpsake alloleval videol:

Mis kasu võib veel olla peenisepumbast?hydromax-xtreme-series

Lisaks mehe enesekindluse kasvule ja visuaalsele poolele võib peenisepumbast olla ka muud kasu. Bathmate pump tekitab peenise ümber vaakumi, mis suurendab verevarustust seal piirkonnas ja aitab saavutada erektsiooni. Tootja andmetel enamik inimesi, kes kannatavad erektsioonihäirete all on saavutanud tugevama ja pikemalt kestvama erektsiooni. Samuti on kasutajad, kes on kannatanud enneaegse seemnepurske all, saanud pumba pikemaajalisel kasutusel leevendust oma probleemile võimaldades seemnepurset paremini kontrollida.